від 14.05.2021 року

1. Проект рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради Про  виконання бюджету селищної територіальної громади за І квартал 2021 року.

Додаток 1     Додаток 2

2. Проект рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради Про затвердження плану заходів щодо складання прогнозу бюджету Степанівської селищної  територіальної громади  на 2022-2024 роки.

3. Проект рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради Про стан виконання «Програми соціально-економічного розвитку території  Степанівської селищної ради Сумського району на 2021 рік» за І квартал 2021 року.

4. Проект рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради Про стан виконання «Програми фінансової підтримки та розвитку комунального некомерційного підприємства Степанівської селищної ради «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини смт. Степанівка»  Сумського району Сумської області на 2021 роки» за І квартал 2021 року.

5. Проект рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради Про стан виконання Програми «Забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий та нецукровий діабет жителів Степанівської селищної ради на 2021 рік» за І квартал 2021 року.

6. Проект рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради Про стан виконання  Програми благоустрою територій населених пунктів селищної ради на 2021 рік за І квартал 2021 року.

7. Проект рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради Про виконання припису Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області.

8. Проект рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради Про виконання Програми розвитку освіти Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області на 2018-2021 роки за І квартал  2021 року.

9. Проект рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради Про виконання Програми  підтримки й розвитку культури та мистецтва Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області на 2021 рік за І квартал.

10. Проект рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради Про виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2021 рік  за І квартал.

11. Проект рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради Про виконання Програми «Обдарована молодь» на 2018-2021 роки за І квартал 2021 року.

12. Проект рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради Про  виконання Програми  соціального захисту населення  Степанівської селищної ради  за І квартал 2021 року.

13. Проект рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради Про виконання Програми  надання   допомоги дітям  з рідкісними  (орфанними ) хворобами, які проживають на території  Степанівської об’єднаної територіальної громади за І квартал  2021  року.

14. Проект рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради Про виконання  Програми  надання допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які проживають на території  Степанівської об’єднаної територіальної громади та отримують програмний гемодіаліз,  за   І квартал 2021  року.

15. Проект рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради Про виконання «Програми забезпечення окремих категорій громадян Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області на 2021 рік пільговим проїздом» за  І квартал  2021 року.

16. Проект рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради Про надання дозволу неповнолітній дитині на укладання договору дарування майна.

17. Проект рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради Про переведення садового будинку в житловий, що належить.

18. Проект рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради Про підсумки роботи із зверненнями громадян за І квартал 2021 року.