Січень - Березень 2020 року

Січень 30.01.2020

1. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №1 Про  виконання бюджету селищної об’єднаної територіальної громади за 2019 рік.

Додаток 1     Додаток 2     Додаток 3

2. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №2 Про стан виконання Програми економічного і соціального розвитку території Степанівської селищної ради Сумського району на 2018-2020 роки за 2019 рік.

Додаток 1

3. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №3 Про стан виконання Програми фінансової підтримки  та розвитку КНП Степанівської селищної ради «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини  смт. Степанівка» Сумського району Сумської області на 2018-2020 роки за 2019 рік.

Додаток 1

4. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №4 Про  стан виконання екологічної програми Степанівської селищної ради на 2017-2020 роки за 2019 рік.

5. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №5 Про виконання Програми благоустрою території населених пунктів селищної ради  за  2019 рік.

Додаток 1

6. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №6 Про стан виконання «Програми підтримки об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) на 2019-2020 роки» за 2019 рік.

Додаток 1

7. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №7 Про створення комісії з питань поводження з безхазяйними відходами на території Степанівської селищної ради.

8. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №8 Про виконання Програми забезпечення окремих категорій громадян   Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області пільговим проїздом за 2019 рік.

Додаток 1

9. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №9 Про стан виконання Програми розвитку освіти Степанівської селищної ради  на 2018-2021 роки за 2019 рік.

Додаток 1

10. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №10 Про виконання Програми підтримки та розвитку культури й мистецтва Степанівської селищної ради  за 2019 рік.

Додаток 1

11. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №11 Про стан виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2018-2020 роки за 2019 рік.

Додаток 1

12. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №12 Про виконання Програми оздоровлення та відпочинку дітей Степанівської селищної ради за 2019 рік.

Додаток 1

13. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №13 Про стан виконання Програми «Обдарована молодь» на 2018-2021 роки за 2019 рік.

Додаток 1

14. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №14 Про проект Програми «Безпечне та якісне харчування в закладах освіти Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області на 2020 рік».

Додаток 1

15. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №15 Про виконання Програми соціального захисту населення Степанівської селищної ради за 2019 рік.

Додаток 1

16. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №16 Про прийняття на квартирний облік.

17. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №17 Про позбавлення батьківських прав

18. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №18 Про надання дозволу на укладання договору дарування нерухомого майна, право користування яким мають малолітні діти.

19. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №19 Про надання дозволу на укладання договору дарування нерухомого майна, право користування яким має неповнолітня дитина.

20. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №20 Про надання дозволу на вчинення правочину від імені малолітньої дитини.

21. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №21 Про затвердження переліку збірних пунктів евакуації Степанівської селищної ради та Положень про них.

22. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №22 Про затвердження заходів із запобігання виникненню надзвичайних ситуацій під  час пропуску льодоходу, повені та паводків у 2020-2021 роках.

23. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №23 Про затвердження зразка та опису іменної печатки адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Степанівської селищної ради.

24. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №24 Про підсумки роботи із зверненнями громадян за 2019 рік.

25. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №25 Про стан виконавської дисципліни у виконавчому комітеті Степанівської селищної ради за 2019 рік.

26. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №26 Про присвоєння адреси земельній ділянці.

27. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №27 Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого.

28. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №28 Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого .

29. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №29 Про надання дозволу на переведення будинку квартирного типу у будинок садибного типу.

Лютий 27.02.2020

1. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №30 Про затвердження робочого проекту «Капітальний ремонт харчоблоку Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів по вул. Центральна, буд.70 в смт. Степанівка Сумського району Сумської області»

2. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №31 Про затвердження заходів до плану роботи Комісій з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Степанівської селищної ради

3. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №32 Про затвердження заходів щодо попередження виникнення пожеш на території Степанівської селищної ради в пожежонебезпечний весняно-літній період 2020 року