Проекти рішення 34 сесія 7 скликання від 20.11.2020 року

1. Про внесення змін до рішення Степанівської селищної ради від 21.12.2019 року «Про бюджет Степанівської селищної об’єднаної  територіальної громади на 2020 рік»

Додаток 1     Додаток 2     Додаток 3     Додаток 4     Додаток 5

2. Про  виконання бюджету селищної об’єднаної територіальної громади за 9 місяців 2020 року.

Додаток 1     Додаток 2

3. Про затвердження плану діяльності з підготовки регуляторних актів Степанівської селищної ради на 2021 рік.

4.  Про  виконання заходів   «Програми соціально-економічного розвитку території  Степанівської селищної ради Сумського району на 2018 - 2020 роки» за 9 місяців

5. Про внесення змін до «Програми соціально-економічного розвитку території  Степанівської селищної ради Сумського району на 2018 - 2020 роки».

6.  Про стан виконання «Програми фінансової підтримки  та розвитку комунального некомерційного підприємства Степанівської селищної ради «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини  смт. Степанівка»  Сумського району Сумської області на 2018-2020 роки» за 9 місяців 2020 року.

7.  Про внесення змін до «Програми фінансової підтримки  та розвитку комунального некомерційного підприємства Степанівської селищної ради «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини  смт. Степанівка»  Сумського району Сумської області на 2018-2020 роки».

8.  Виконання заходів до Програми «Забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий та нецукровий діабет жителів Степанівської селищної ради на 2020 рік» за 9 місяців 2020 року.

9.  Про стан виконання екологічної Програми Степанівської селищної ради на 2017-2020 роки за 9 місяців 2020 року

10. Про  відміну рішень Степанівської селищної ради

11. Про безкоштовну передачу товарно-матеріальних цінностей з балансу Степанівської селищної ради на баланс  Управління освіти культури молоді і спорту Степанівської селищної ради.

12.  Про виконання за 9 місяців 2020 року заходів по  «  Програмі благоустрою територій населених пунктів селищної ради на 2020 рік».

13. Проект рішення сесії Степанівської селищної ради Про внесення змін до рішення  26 сесії 7 скликання від 21.12.2019 року  « Про Програму благоустрою територій населених пунктів селищної ради на 2020 рік»

14. Про виконання «Програми забезпечення окремих категорій громадян Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області на 2020 рік пільговим проїздом» за 9 місяців  2020 року.

15. Про внесення змін до рішення 26 сесії 7 скликання від 21.12.2019 року Про затвердження  Програми забезпечення окремих категорій громадян Степанівської селищної  ради Сумського району Сумської області на 2020 рік пільговим проїздом.

16. Про внесення змін до рішення двадцять шостої сесії  від   21.12.2019 року   про затвердження програми  соціального захисту населення  Степанівської селищної ради  на 2020  рік

17. Про  виконання Програми  соціального захисту населення  Степанівської селищної ради  за 9 місяців 2020 року.

18.  Про виконання  Програми  надання допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які проживають на території  Степанівської об’єднаної територіальної громади та отримують програмний гемодіаліз,  за  9 місяців 2020  року.

19. Про виконання Програми  надання   допомоги  дітям  з рідкісними  (орфанними ) хворобами, які проживають на території  Степанівської об’єднаної територіальної громади за 9 місяців 2020  року.

20. Про зміни до Програми розвитку освіти Степанівської селищної ради на 2018-2021 роки.

21. Про виконання Програми розвитку освіти Степанівської селищної ради на 2018-2021 роки за 9 місяців 2020 року.

22.  Про виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2018-2020 роки за 9 місяців 2020 року.

23. Проект рішення сесії Степанівської селищної ради Про внесення змін до Програми підтримки та розвитку культури й- мистецтва Степанівської селищної ради  на 2020 рік

24. Про виконання Програми підтримки та розвитку культури й мистецтва Степанівської селищної ради на 2020 рік  за 9 місяців 2020 року.

25.  Про виконання Програми «Обдарована молодь» на 2018-2021 роки  за 9 місяців 2020 року.

26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам України для  будівництва індивідуальних гаражів у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови на території Степанівської селищної ради, Сумського району, Сумської області.

27. Про затвердження технічної документації з землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для будівництва і обслуговування житлового будинку ,господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам України для  ведення особистого селянського господарства у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області..

29. Про затвердження звіту «Про експертну грошову оцінку земельної ділянки» розроблену ЕКЦ «Альянс – 2000», що розташована на території Степанівської селищної ради смт Степанівка, вул. Ломоносова 2, Сумського району, Сумської області.

30. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості).

31. Про  надання дозволу  на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність.

32. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення.