Проекти рішення 33 сесія 7 скликання від 20.10.2020 року

1. Проект рішення Степанівської селищної ради Про внесення змін до рішення Степанівської селищної ради від 21.12.2019 року «Про бюджет Степанівської селищної об’єднаної  територіальної громади на 2020 рік»

Додаток 1     Додаток 2     Додаток 3     Додаток 4

2. Проект рішення Степанівської селищної ради Внесення змін до «Програми соціально-економічного розвитку території  Степанівської селищної ради Сумського району на 2018 - 2020 роки»

3. Проект рішення Степанівської селищної ради Про затвердження положень про відділи Степанівської селищної ради

4. Проект рішення Степанівської селищної ради Про затвердження Положення про порядок зняття малоповерхових та малоквартирних житлових будинків з балансу житлового фонду комунальної власності територіальної громади та передачу їх у власність власникам квартир (будинків)

5. Проект рішення Степанівської селищної ради Про надання дозволу на списання житлового будинку

6. Проект рішення Степанівської селищної ради Про внесення змін до рішення  26 сесії 7 скликання від 21.12.2019 року  « Про Програму благоустрою територій населених пунктів селищної ради на 2020 рік»

7. Проект рішення Степанівської селищної ради Про зміни до Програми розвитку освіти Степанівської селищної ради на 2018-2021 роки

8. Проект рішення Степанівської селищної ради Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2018-2020 роки на 2020 рік

9. Проект рішення Степанівської селищної ради Про внесення змін до Програми підтримки та розвитку культури й- мистецтва Степанівської селищної ради  на 2020 рік

10. Проект рішення Степанівської селищної ради Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянам України.

11. Проект рішення Степанівської селищної ради Про  надання дозволу  на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості).

12. Проект рішення Степанівської селищної ради Про  надання дозволу  на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок  у власність.

13. Проект рішення Степанівської селищної ради Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

14. Проект рішення Степанівської селищної ради Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам України для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у власність на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

15. Проект рішення Степанівської селищної ради Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам України для ведення особистого селянського господарства у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

16. Проект рішення Степанівської селищної ради Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Суярову Є.В.  для будівництва індивідуального гаражу у власність.

17. Проект рішення Степанівської селищної ради Про  проведення  земельних  торгів  з  продажу права оренди земельної ділянки Степанівської селищної ради.

18. Проект рішення Степанівської селищної ради Про  проведення  земельних  торгів  з  продажу права оренди земельної ділянки Степанівської селищної ради.

19. Проект рішення Степанівської селищної ради Про  надання в оренду земельної ділянки.

20. Проект рішення Степанівської селищної ради Про проведення  експертної грошової оцінки земельної ділянки, яка підлягає продажу.

21. Проект рішення Степанівської селищної ради Про проведення  експертної грошової оцінки земельної ділянки, яка підлягає продажу.

22. Проект рішення Степанівської селищної ради Про надання дозволу на розробку  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд, об’єктів передачі електричної та теплової енергії (в зв’язку зі зміною цільового призначення).

23. Проект рішення Степанівської селищної ради Про затвердження переліку земельних ділянок, які передбачається надати в оренду шляхом проведення аукціону на території Степанівської селищної ради.

24. Проект рішення Степанівської селищної ради Про надання дозволу на розробку  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки   для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (в зв’язку зі зміною цільового призначення).

25. Проект рішення Степанівської селищної ради Про надання дозволу на розробку  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки   для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (в зв’язку зі зміною цільового призначення).

26. Проект рішення Степанівської селищної ради Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведенняв оренду земельної ділянки.

27. Проект рішення Степанівської селищної ради Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства гр. Тарасенко Г.Д.

28. Проект рішення Степанівської селищної ради Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.