Проекти рішення 32 сесія 7 скликання від 28.09.2020 року

Засідання позачергової  тридцять другої сесії 7 скликання

Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області

смт. Степанівка                                                                        28.09.2020 року

1. Проект рішення сесії Степанівської селищної ради Про внесення змін до рішення Степанівської селищної ради від 21.12.2019 року «Про бюджет Степанівської селищної об’єднаної  територіальної громади на 2020 рік»

Додаток 1     Додаток 2     Додаток 3     Додаток 4     Додаток 5     Додаток 6

2. Проект рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження фінансовового плану комунального некомерційного підприємства Степанівської селищної ради "Амбулаторія загальної практики сімейної медицини смт. Степанівка"

Додоток 1     Додаток 2

3. Проект рішення сесії Степанівської селищної ради Внесення змін до «Програми фінансової підтримки  та розвитку комунального некомерційного підприємства Степанівської селищної ради «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини  смт. Степанівка»  Сумського району Сумської області на 2018-2020 роки».

4. Проект рішення сесії Степанівської селищної ради Внесення змін до «Програми соціально-економічного розвитку території  Степанівської селищної ради Сумського району на 2018 - 2020 роки»

5. Проект рішення сесії Степанівської селищної ради Про внесення змін до екологічної програми Степанівської селищної ради на 2017-2020 роки.

6. Проект рішення сесії Степанівської селищної ради Про внесення змін до рішення  26 сесії 7 скликання від 21.12.2019 року  « Про Програму благоустрою територій населених пунктів селищної ради на 2020 рік»

7. Прокет рішення сесії Степанівської селищної ради Про  внесення змін до Програми  соціального захисту населення  Степанівської селищної ради  на  2020 рік.

8. Проект рішення Степанівської селищної ради Про надання одноразової матеріальної допомоги на лікування  неповнолітньої дитини

9. Проект рішення сесії Степанівської селищної ради Про внесення змін до Положення про преміювання обдарованої учнівської молоді та вчителів-наставників  Степанівської селищної ради.

10. Проект рішення сесії Степанівської селищної ради Про зміни до Програми розвитку освіти Степанівської селищної ради на 2018-2021 роки

11. Проект рішення сесії Степанівської селищної ради Про ліквідацію методичного кабінету управління освіти, культури, молоді та спорту Степанівської  селищної ради.

12. Проект рішення сесії Степанівської селищної ради Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2018-2020 роки на 2020 рік.

13. Проект рішення сесії Степанівської селищної ради Про внесення змін до Програми підтримки та розвитку культури й- мистецтва Степанівської селищної ради  на 2020 рік.

14. Проект рішення сесії Степанівської селищної ради Про внесення змін до штатного  розпису Підліснівської ЗОШ.

15. Проект рішення сесії Степанівської селищної ради Про внесення змін до структури та штатного розпису управління освіти, культури, молоді та спорту Степанівської  селищної ради.

16. Проект рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам України для будівництва індивідуальних гаражів у власність за рахунок земель житлової  та громадської забудови в смт. Степанівка на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

17. Проект рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наданої для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства.

18. Проект рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам України для ведення особистого селянського господарства у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

19. Проект рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам України для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у власність на території Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

20. Проект рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Акопову В.Ю. для ведення індивідуального садівництва власність.

21. Проект рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення.

22. Проект рішення сесії Степанівської селищної ради Про погодження  технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.

23. Проект рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки

24. Проект рішення сесії Степанівської селищної ради Про продаж земельної ділянки у власність гр. Ковтун Г.М.

25. Проект рішення сесії Степанівської селищної ради Про надання дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок.

26. Проект рішення сесії Степанівської селищної ради Про надання дозволу на розробку  проекту землеустрою  щодо відведення земельних ділянок ТОВ «Індичка» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (в зв’язку зі зміною цільового призначення).