Проекти рішень 3 сесії 8 скликання від 24.02.2021

засідання  третьої  сесії  8 скликання

Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області

смт. Степанівка                                                                        24.02.2021 року

1. Проект рішення сесії Степанівської селищної ради Про внесення змін до рішення 1 сесії 8 скликання Степанівської селищної ради від 23.12.2020 року «Про бюджет Степанівської селищної  територіальної громади на 2021 рік»

Додаток 2     Додаток 3     Додаток 5

2. Проект рішення сесії Степанівської селищної ради Внесення змін до «Програми соціально-економічного розвитку території  Степанівської селищної ради Сумського району на 2021 рік».

3. Проект рішення сесії Степанівської селищної ради Внесення змін до «Програми фінансової підтримки та розвитку комунального некомерційного підприємства Степанівської селищної ради «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини смт. Степанівка»  Сумського району Сумської області на 2021 роки»

4. Проект рішення сесії Степанівської селищної ради Внесення зміни до рішення 30 сесії 7 скликання від 02.07.2020р. «Про встановлення плати за землю на території Степанівської селищної ради на 2021 рік»

Додаток 1     Додаток 2

5. Проект рішення сесії Степанівської селищної ради Внесення зміни до рішення 30 сесії 7 скликання від 02.07.2020р. «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Степанівської селищної ради на 2021 рік».

Додаток 1     Додаток 2

6. Проект рішення сесії Степанівської селищної ради Про внесення змін до рішення першої сесії  від 23.12.2020 року   про затвердження програми  соціального захисту населення  Степанівської селищної ради  на 2021  рік.

7. Проект рішення сесії Степанівської селищної ради Про внесення змін до рішення першої сесії 8 скликання І пленарного засідання від 01.12.2020 року «Про затвердження структури, загальної чисельності апарату та виконавчих органів Степанівської селищної ради».

8. Проект рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження Переліку першого типу об′єктів оренди комунальної власності територіальної громади Степанівської селищної ради.

9. Проект рішення сесії Степанівської селищної ради Про  намір передачі комунального майна Степанівської селищної ради в оренду.

10. Проект рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження передавального акту Косівщинської  сільської ради.

11. Проект рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження передавального акту Новосуханівської сільської ради.

12. Проект рішення сесії Степанівської селищної ради Про  безоплатну передачу з балансу селищної ради  на баланс Амбулаторії первинної медичної допомоги за адресою: вул. Промислова, смт.Степанівка, Сумський район, Сумська область.

Додаток 1

13. Проект рішення сесії Степанівської селищної ради Про  безоплатну передачу майна з балансу селищної ради  на баланс Управління освіти культури молоді і спорту Степанівської селищної ради.

Додаток 1

14. Проект рішення сесії Степанівської селищної ради Про внесення змін до рішення першої сесії «Про утворення виконавчого комітету ради, визначення його чисельності, затвердження персонального складу».

15. Проект рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження старости  сіл Підліснівка, Новомихайлівка, Миловидівка, Олександрівка, Білоусівка, Степне, Червоний Кут.

16. Проект рішення сесії Степанівської селищної ради Про внесення змін до першої сесії 8 скликання від 01. 12.2020 року «Про покладення обов'язків по державній реєстрації актів цивільного стану та призначення відповідальної особи за облік, зберігання та витрачання бланків свідоцтво».

17. Проект рішення сесії Степанівської селищної ради Про внесення змін до першої сесії 8 скликання  від 01.12.2020 року «Про покладення обов’язків по вчиненню нотаріальних дій».

18. Проект рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження Статуту  в новій редакції комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа» Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

19. Проект рішення сесії Степанівської селищної ради Про відмову  у наданні дозволу  на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарств.

20. Проект рішення сесії Степанівської селищної ради Про відмову  у наданні дозволу  на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

21. Проект рішення сесії Степанівської селищної ради Про відмову  у наданні дозволу  на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

22. Проект рішення сесії Степанівської селищної ради Про відмову  у наданні дозволу  на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

23. Проект рішення сесії Степанівської селищної ради Про відмову  у наданні дозволу  на розробку проекту землеустрою ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

24. Проект рішення сесії Степанівської селищної ради Про відмову  у наданні дозволу  на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

25. Проект рішення сесії Степанівської селищної ради Про продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки.

26. Проект рішення сесії Степанівської селищної ради Про продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки.

27. Проект рішення сесії Степанівської селищної ради Про зміну розміру відсоткової ставки орендної плати гр. Бесарабу Сергію Олексійовичу.

28. Проект рішення сесії Степанівської селищної ради Про затвердження переліку земельних ділянок, які передбачається надати в оренду шляхом проведення аукціону на території Степанівської селищної ради.