Проекти рішень 18 сесії 8 скликання від

засідання  вісімнадцятої сесії  8  скликання

Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області

смт. Степанівка                                                                                       22.12.2021 року

1. Про бюджет Степанівської селищної територіальної громади на 2022 рік.

Додаток 1     Додаток 2     Додаток 3     Додаток 4     Додаток 7

2. Про умови оплати праці селищного голови.

3. Про  затвердження Програми «Соціально-економічного розвитку території  Степанівської селищної ради Сумського району на 2022 рік.

4. Про затвердження Програми фінансової підтримки  та розвитку комунального некомерційного підприємства Степанівської селищної ради «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини  смт. Степанівка» Сумського району Сумської області на 2022 рік.

5. Про  затвердження Програми благоустрою території населених пунктів селищної ради на 2022  рік.

6. Про затвердження   Порядку виплати компенсації  за пільговий проїзд автомобільним транспортом  окремих категорій громадян  на пасажирських маршрутах загального користування  приміського сполучення.

7. Про затвердження  Програми забезпечення окремих категорій громадян Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області на 2022 рік пільговим проїздом.

8. Про внесення змін до Цільової програми охорони навколишнього природного середовища на території Степанівської селищної ради.

9. Про затвердження «Програми соціального захисту населення Степанівської селищної ради на 2022 рік»

10. Про затвердження  Програми надання допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які проживають на території  Степанівської  територіальної громади та отримують програмний гемодіаліз, на 2022 рік.

11. Про затвердження  Програми надання допомоги дітям з рідкісними (орфанними)  захворюваннями, які проживають на території  Степанівської  територіальної громади на 2022 рік.

12. Про затвердження Комплексної програми розвитку освіти Степанівської селищної ради на 2022 рік

13. Про затвердження Програми підтримки та розвитку культури й мистецтва Степанівської селищної ради на 2022рік

14. Про затвердження  Програми розвитку фізичної культури і спорту Степанівської селищної на 2022  рік.

15. Про затвердження Програми «Обдарована молодь» на 2022 рік та Положення  про призначення грошової винагороди (стипендії селищного голови і премії) обдарованій учнівській молоді та вчителям-наставникам Степанівської селищної ради

16. Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей  Степанівської селищної ради на 2022 рік.

17. Про встановлення  вартості харчування дітей закладів дошкільної освіти Степанівської селищної ради у 2022 році.

18. Про організацію харчування здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Степанівської  селищної  ради у 2022 році.

19. Про безкоштовну передачу транспортного засобу з балансу Косівщинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Степанівської селищної ради на баланс Степанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Степанівської селищної ради

20. Про затвердження статуту Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області» в новій редакції.

21. Про  безоплатну передачу, майна з балансу селищної ради  на баланс  КНП ССР «АЗПСМ  смт.Степанівка»  за адресою: вул. Промислова, смт.Степанівка, Сумського району , Сумської області.

22. Про  безоплатну передачу майна з балансу селищної ради  на баланс  УОКМС  Степанівської селищної ради  Сумського району, Сумської області.

23. Про визначення переліку об’єктів та видів безоплатних суспільно корисних, громадських робіт на яких відбуватимуть кримінальне покарання та адміністративне стягнення у вигляді безоплатних суспільно корисних громадських робіт засуджені  та адмінпокарані на території Степанівської селищної ради у 2022 році.

24. Про визначення переліку об’єктів та видів оплачуваних суспільно корисних, громадських робіт на яких відбуватимуть кримінальне покарання та адміністративне стягнення у вигляді оплачуваних суспільно корисних громадських робіт засуджені  та адмінпокарані на території Степанівської селищної ради у 2022 році.

25. Про затвердження  Положення про цільовий фонд на 2022 рік.

26. Про внесення змін до структури, штатної чисельності КУ «ЦНСП» Степанівської селищної ради.

Додаток 1     Додаток 2     Додаток 3