Офіційний сайт Степанівської селищної територіальної громади
Сумська область, Сумський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Проекти рішень 16 сесії 8 скликання від

1. Про внесення змін до рішення першої сесії восьмого скликання Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області від 23.12.2020 року «Про бюджет Степанівської селищної  територіальної громади на 2021 рік».

2. Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку території  Степанівської селищної ради Сумського району на 2021 рік

3. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки та розвитку комунального некомерційного підприємства Степанівської селищної ради «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини смт. Степанівка»  Сумського району Сумської області на 2021 роки

4. Про внесення змін до Програми  благоустрою територій населених пунктів селищної ради на 2021 рік

5. Про внесення змін до структури, загальної чисельності апарату та виконавчих органів Степанівської селищної ради.

6. Про внесення змін до рішення першої сесії восьмого скликання Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області від 23.12.2020 «Про затвердження програми соціального захисту населення  Степанівської селищної ради на 2021 рік»

7. Про внесення змін до  програми  надання   допомоги дітям  з рідкісними  (орфанними ) хворобами, які проживають на території  Степанівської об’єднаної територіальної громади на 2021  рік

8. Про внесення змін до Програми розвитку освіти Степанівської селищної ради на 2018-2021 роки на 2021 рік.

9. Про внесення змін до Програми підтримки та розвитку культури й мистецтва Степанівської селищної ради  на 2021 рік.

10. Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2021 рік.

11. Про внесення змін до Положення про КУ «ЦНСП» Степанівської селищної ради

12. Про  виконання бюджету  селищної територіальної громади за 9 місяців 2021 року.

Додаток 1-2     Додаток 3-4 

13. Про стан виконання Програми соціально-економічного розвитку території  Степанівської селищної ради Сумського району на 2021 рік за 9 місяців 2021 року.

14. Про стан виконання Програми фінансової підтримки та розвитку комунального некомерційного підприємства Степанівської селищної ради «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини смт. Степанівка»  Сумського району Сумської області на 2021 роки за 9 місяців 2021 року.

15. Про стан виконання Програми забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий та нецукровий діабет жителів Степанівської селищної ради на 2021 рік за 9 місяців 2021 рік.

16. Про стан виконання Програми  благоустрою територій населених пунктів селищної ради на 2021 рік за 9 місяців 2021 року.

17. Про виконання Програми соціального захисту населення Степанівської селищної ради на 2021 рік за  9 місяців 2021 року.

18. Про виконання  Програми  надання допомоги дітям  з рідкісними  (орфанними ) хворобами, які проживають на території  Степанівської  територіальної громади,  за   9 місяців  2021  року.

19. Про виконання  Програми  надання допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які проживають на території  Степанівської територіальної громади та отримують програмний гемодіаліз,  за   9 місяців  2021  року.

20. Про виконання «Програми забезпечення окремих категорій громадян Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області на 2021 рік пільговим проїздом» за  9 місяців  2021 року.

21. Про виконання Програми розвитку освіти Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області на 2018-2021 роки за 9 місяців 2021 року.

22. Про виконання Програми підтримки й розвитку культури й мистецтва Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області на 2021 рік за 9 місяців 2021 року.

23.  Про хід виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2021 рік Степанівської селищної ради за 9 місяців 2021 року.

24. Про виконання Програми «Обдарована молодь» на 2018-2021 роки за 9 місяців 2021 року.

25. Про виконання Програми «Безпечне та якісне харчування в закладах освіти Степанівської селищної ради Сумського району  Сумської області на 2021 рік» за 9 місяців 2021 року.

26. Про виконання Програми оздоровлення та відпочинку дітей Степанівської селищної ради на 2021 рік за 9 місяців 2021 року

27. Про затвердження плану діяльності з підготовки регуляторних актів Степанівської селищної ради на 2022 рік.

28. Про утворення служби «Соціальне таксі» та затвердження Положення про організаціюроботи служби «Соціальне таксі»

29. Про  безоплатну передачу, прийняття майна з балансу селищної ради на баланс  КНП ССР «АЗПСМ  смт.Степанівка» за адресою: вул.Промислова, смт.Степанівка, Сумського району , Сумської області

30. Про  безоплатну передачу майна з балансу   КНП ССР «АЗПСМ  смт. Степанівка» на баланс  селищної ради  за адресою: вул. Соборна, 17 смт. Степанівка, Сумський район, Сумська область.

31. Про  надання дозволу на списання основних засобів КНП ССР «АЗПСМ  смт. Степанівка» Сумського району, Сумської області.

32. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва дороги від с. Кононенкове до с. Косівщина.

33. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва дороги від с. Солідарне до с. Новомихайлівка.

34. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва дороги від смт Степанівка  до с. Закумське.

35. Про передачу земельної ділянки у власність Усик В.Г.

36. Про внесення змін до рішення Степанівської селищної ради від 21.09.2021р. дванадцятої сесії восьмого скликання «Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки Шевелєву І.О.»

37. Про внесення змін до рішення Косівщинської сільської ради восьмої сесії п’ятого скликання від 26.06.2007р. «Про надання дозволу на складання державного акту на ім’я Мусієнка В.Н. спадкоємця майна Кривомаз У.У.»

38. Про розгляд клопотання з питань дотримання земельного законодавства Головного управління Держгеокадастру у Сумській області.

39. Про продаж земельної ділянки Серпеніновій В.М.

40. Про внесення змін до рішення Степанівської селищної ради від 03.06.2021р. шостої сесії восьмого скликання «Про надання дозволу ТОВ «АРІСТЕЙ» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) під проектно польовими дорогами».

41. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Галаздрі В.В.

42. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Просянику С.О.

43. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Бутиріній Л.Г.

44. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Варусі О.М.

45. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Шпак О.І.

46. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновленн меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Вербі В.М.

47. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Боженко С.М.

48. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Соловйовій В.Т.

49. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Мільченку О.І.

50. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Забарі І.О. та Никонець Я.О.

51. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Скрипняк Г.В.

52. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Лущику О.В.

53. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Нікітенко Н.В., Нікітенку І.В., Нікітенку О.В., Нікітенку П.В., Нікітенку О.В.

54. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність Клименку І.О.

55. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність Бєспаловій Л.М.

56. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність Козачок О.М.

57. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність Сахненку О.О.

58. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність Роженюк Н.Ф.

59. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність Коплик В.Ф.

60. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та надання її у власність Крутільову О.В.

61. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки при зміні її цільового призначення для індивідуального садівництва Макарюку О.В.

62. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність Лєсній В.А.

63. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність Міляєву І.В.

64. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність Ковтуненко А.В.

65. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність Пістуну В.І.

66. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність Паляникі О.О.

67. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів та надання її у власність Чалій К.О.

68. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність Гудименко Н.М.

69. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність Прокопенко В.В.

70. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів та надання її у власність Ольшанському А.С.

71. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів та надання її у власність Лебідь Н.В.

72. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів та надання її у власність Докучай Т.В.

73. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів та надання її у власність Пруднік Н.Т. 

74. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів та надання її у власність Борисенко А.В.

75. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність Радченко Н.М.

76. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби в оренду Цупро О.М.

77. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва та надання її у власність Котовському В.В.

78. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва та надання її у власність Марченко В.В.

79. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність Філоненку І.В.

80. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і сроруд та надання її у власність Пономаренку С.Г.

81. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність Попачу М.Й.

82. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність Кваші І.В.

83. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів та надання її у власність Лисянській В.В. 

84. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність Лящеву В.М.

85. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність Тимченку Д.П.

86. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу та надання її у власність Тимченку Д.П.

87. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність Граніну О.Д.

88. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність Борщову О.О.

89. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та передати її у власність Хаж Абдулвахабу.

90. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, розірвання договору оренди землі та надання в оренду земельних ділянок ТОВ «Хлібодар».

91. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність Волковій О.В.

92. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та передати її у власність Шкарупі В.Б.

93. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та передати її у власність Кисіль Г.І.

94. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу та надання її у власність Мурай В.І.

95. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у зв’язку зі зміною її цільового призначення Закутайлу О.Д.

96. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність Кабанцю А.О.

97. Про внесення змін до договору оренди землі, укладеного з ПрАТ «Київстар» від 18.08.2021р.

98. Про виготовлення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності, право оренди на яку виставляється на земельні торги.

99. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВ «АВІС-УКРАЇНА»

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь