Податки на 2019 рік з додатками

Податки 2019 рік

1. Про встановлення єдиного податку на території Степанівської селищної ради на 2019 рік - завантажити.

2. Про встановлення збору за місця паркування транспортних засобів на території Степанівської селищної ради на 2019 рік - завантажити.

3. Про встановлення плати за землю на території Степанівської  селищної ради на 2019 рік - завантажити.

4. Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території  Степанівської селищної ради на 2019 рік - завантажити

5. Про встановлення транспортного податку на території  Степанівської селищної ради на 2019 рік - завантажити.

6. Про встановлення туристичного збору на території  Степанівської селищної ради на 2019 рік - завантажити.

Податки 2020 рік

1. Рішення сесії Степанівської селищної ради  "Про встановлення єдиного податку на території Степанівської селищної ради на 2020 рік".

2. Рішення сесії Степанівської селищної ради  "Про встановлення плати  за землю на території Степанівської селищної ради на 2020 рік".

3. Рішення сесії Степанівської селищної ради "Про встановлення  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Степанівської селищної ради на 2020 рік".

4. Рішення сесії Степанівської селищної ради  "Про встановлення збору за місця паркування транспортнихзасобів на території Степанівської селищної ради на 2020 рік".

5. Рішення сесії Степанівської селищної ради  "Про встановлення транспортного податку на території Степанівської селищної ради на 2020 рік".

6. Рішення сесії Степанівської селищної ради "Про встановлення туристичного збору на території Степанівської селищної ради на 2020 рік".

7. Рішення сесії Степанівської селищної ради  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Степанівської селищної ради смт. Степанівка.

Податки на 2021 рік

1. Проект рішення сесії Степанівської селищної ради  Про встановлення єдиного податку на території Степанівської селищної ради.

2. Проект рішення сесії Степанівської селищної ради   Про встановлення транспортного податку на території Степанівської селищної ради.

3.  Проект рішення сесії Степанівської селищної ради  Про встановлення туристичного збору на території Степанівської селищної ради.

4. Проект рішення сесії Степанівської селищної ради   Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Степанівської селищної ради.

5. Проект рішення сесії Степанівської селищної ради  Про встановлення збору за місця паркування транспортних засобів на території Степанівської селищної ради.

6. Проект рішення сесії Степанівської селищної ради  Про встановлення плати за землю на території Степанівської селищної ради.