ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОХОДЖЕННЯ ПЕРЕВІРКИ

Відповідно до Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563 (далі – Порядок), Степанівською селищною радою Сумського району Сумської області розпочато перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 зазначеного Закону щодо Семи Тетяни Сергіївни,  яка на час застосування положення зазначеного Закону обіймає посаду спеціаліста ІІ категорії ( землевпорядника) земельного відділу апарату Степанівської селищної ради.

Посилання на декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування: https://public.nazk.gov.ua/documents/37a09829-7108-4421-8e63-c49fad97c0eb

Заява про проведення перевірки, передбаченої ЗУ "Про очищення влади"

Повідомлення про початок проходження перевірки відповідно до ЗУ "Про очищення влади"

ІНФОРМАЦІЯ

про результати проведення перевірки щодо Семи Т.С.

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563 (зі змінами) Степанівською селищною радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», щодо Семи Тетяни Сергіївни, спеціаліста ІІ категорії (землевпорядника) земельного відділу Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Семи Тетяни Сергіївни не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».