У селищній раді звучали привітання з новорічними та різдвяними святами

Дата: 14.01.2022 15:23

Новорічно-різдвяні свята – символ надії, віри, злагоди та сподівань на краще. Це час веселих колядок, щедрівок та щирих побажань.

Сьогодні, 14 січня, в  перший день Нового року за старим стилем, або ж, як в народі кажуть на «Василя» колектив Степанівської селищної ради зі святами вітали працівники управління освіти, культури, молоді та спорту Степанівської селищної ради та представники Косівщинського сільського будинку культури.

Учасники театралізованого дійства співали щедрівки та посівали житом й пшеницею, бажали всім присутнім миру, взаєморозуміння і Божого благословення на добрі справи, щасливе життя та процвітання Степанівської громади.

Селищний голова В.Лукаш щиро подякував учасникам заходу за збереження і підтримку різдвяно-новорічних звичаїв та традицій, за подарований святковий настрій і позитивні емоції та побажав всім миру, здоров'я, достатку.