Питання вартості проїзду на приміських маршрутах на контролі

Дата: 13.01.2022 17:40

13.01.2022 проведено засідання тимчасової комісії з вивчення питання надання якісних послуг пасажирських перевезень по маршрутах Суми-Степанівка, Суми-Підліснівка.

Розглянувши матеріали проведеної роботи комісією, її члени дійшли до висновку про те, що за жовтень – грудень 2021 року та січень 2022 року досягнуто певних позитивних результатів у питанні вартості проїзду за маршрутами  Суми-Степанівка, Суми-Підліснівка.

Проте, на сьогодні робота у цьому напрямку потребує змін в співпраці з Сумською ОДА як організатора перевезень, так і перевізником ФОП Макущенко В.П.. З цього питання комісія прийняла рішення щодо проведення додаткового засідання за участю перевізника на наступному тижні.

Крім того на засіданні було розглянуто досвід роботи окремих громад Сумщини з питань організації перевезень пасажирів, у тому числі пільгових категорій.

За підсумками засідання тимчасової комісії прийнято відповідні рішення, стан їх виконання взято на контроль.