До селищної ради завітали щедрувальники

Дата: 13.01.2022 17:39

В Україні за давнім звичаєм 13 та 14 січня відзначають народні свята – Маланки (Щедрий вечір) та Василя (старий Новий рік).

Тож за українським традиціями і до Степанівської селищної ради 13 січня з вітаннями та гарними побажаннями завітали гості – юні артисти народної самодіяльності Степанівського селищного клубу.

Учасники заходу заспівали традиційні щедрівки, вітаючи усіх присутніх з Новорічними та Різдвяними святами. Пісні, щедрівки, теплі слова вітань, побажання здоров’я, достатку та щасливого нового року лунали для всіх присутніх.

За святкові привітання артистів щедро нагородили словами подяки та солодкими подарунками.