Степанівською селищною радою Сумського району Сумської області оголошується конкурс на заміщення вакантної посади

Дата: 22.11.2021 15:35

Начальник відділу культури, молоді та спорту управління освіти, культури, молоді та спорту Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

Вимоги до кандидатів на зайняття вакантної посади начальника відділу культури, молоді та спорту управління освіти, культури, молоді та спорту Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області:

громадянство  України; вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій не менше 2-х років; вільне володіння державною мовою; володіння персональним комп’ютером в режимі користувача.

Документи, що  подаються на конкурс:

1. Заява про участь у конкурсі;

2. Особова картка ( форма П-2 ДС);

3. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2020 рік;

4. Копія паспорта;

5. Копія ідентифікаційного коду;

6.Копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

7. Копія документів про освіту;

8. Дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

9.Відомості про трудову діяльність з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування або копія трудової книжки.

10.Документ про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни) або державний сертифікат про  володіння державною мовою, що видається Національною комісією зі стандартів державної мови.

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за адресою: смт.Степанівка, вул.Центральна, 5.