ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПОЖЕЖ ЧЕРЕЗ ПІЧНЕ ОПАЛЕННЯ

Дата: 19.11.2021 13:07

З настанням холодів люди розпочинають опалювальний сезон, використовуючи при цьому пічне опалення. І нажаль через порушення громадянами правил пожежної безпеки при експлуатації печей часто виникають пожежі. Небезпека пічного опалення обумовлюється тим, що кожна піч це вогнедіюче джерело. Частіше за усе пожежі відбуваються з причини перегрівання печей, появи у цегляній кладці тріщин, а також в результаті застосування для розтоплювання печей горючих і легкозаймистих рідин, випаданні з топки або зольника вуглин.

19 листопада 2021 року представники служби у справах дітей Степанівської селищної ради та Сумського районного управління Головного управління ДСНС України в Сумській області здійснили профілактичний рейд щодо попередження пожеж через пічне опалення серед багатодітних родин, які опинилися у складних життєвих обставинах.  Захід проводився на території с. Косівщина та смт. Степанівка.

У ході профілактичної бесіди родинам нагадали найчастіші причини виникнення пожеж, правила пожежної безпеки при користуванні пічним опаленням, електроприладами та порядок дій у разі виникнення пожежі. Всім родинам була надана інформаційна брошура з відповідними матеріалами.

Пам’ятайте! Лише дотримання простих, але вкрай необхідних заходів, допоможе зберегти Ваше житло та, найголовніше, життя! Будьте пильні, дотримуйтесь правил пожежної безпеки, а також прищеплюйте це своїм дітям змалку.