Про підсумки роботи відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Степанівської селищної ради за 10 місяців 2021 року

Дата: 11.11.2021 16:55

Головне завдання Центру надання адміністративних послуг Степанівскьої селищної ради – зробити послуги доступними, швидкими та якісними. На даний час відділом надається більше 200 адміністративних послуг: реєстрація бізнесу, реєстрація нерухомості, паспортні послуги, у тому числі, оформлення закордонних поспортів та ID-карток, послуги соціального характеру, послуги у сфері містобудування, земельних відносин та інші.

У приміщеннях Центру облаштовані зручні зали для очікувань та дитячі кімната. Працює термінал «Електронної черги», а на кожному робочому місці в адміністраторів встановлені термінали для сплати на місці платних адміністративних послуг за допомогою платіжної картки.

За 10 місяців 2021 року Центром надання адміністративних послуг Степанівської селищної ради надано 25468 адміністративних послуг. Найбільшим попитом користуються: послуги у сфері земельних відносин (надано більше 11 тисяч послуг), реєстрація бізнесу та нерухомості (надано близько 5000 послуг), оформлення паспортних документів (надано близько 2500 послуг.

Надання значного обсягу адміністративних послуг, більшість яких є безкоштовними, потребує значних коштів на утримання Центру. Та завдяки тому, що відділ надає невелику кількість платних послуг, на які є значний попит, за звітній період до бюджету Степанівської селищної ради надійшло близько 1 мільйона 700 тисяч грн. плати за надання адміністративних послуг. Така динаміка надходжень до місцевого бюджету дає підставу вважати, що діяльність Центру у 2021 році може бути самоокупною.