Підсумки роботи відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Степанівської селищної ради» та його територіальних підрозділів за жовтень 2021 року

Дата: 02.11.2021 09:10

За звітний період Центром надання адміністративних послуг Степанівської селищної ради надано 2756 адміністративних послуг.

Адміністраторами відділу ЦНАП (смт. Степанівка) надано 369 адміністративних послуг, зокрема:

• реєстрація місця проживання – 98
  • видача довідок – 82
  • звернення громадян – 21
  • земельні питання -71
  • витяги з ДЗК та інформдовідки - 6
  • адміністративні послуги соціального характеру (пільги, субсидії, допомоги) – 91 (у тому числі 74 через «Соціальну громаду»)

Адміністраторами та державним реєстратором сектору «Територіальний підрозділ» відділу ЦНАП (м.Суми) надано 2245 адміністративних послуг, зокрема:

• документи дозвільного характеру – 1
  • містобудування – 40
  • вклейка фото – 29
  • закордонні паспорти – 96
  • ID-картки – 148
  • земельні питання – 1428 (у тому числі 20 онлайн)
  • реєстрація нерухомості – 305
  • реєстрація бізнесу - 198

Адміністраторами та спеціалістами віддалених робочих місць відділу ЦНАП (с.Косівщина, с.Підліснівка, с.Новосуханівка) надано 142 адміністративні послуги, зокрема:

• реєстрація місця проживання – 67
  • видача довідок – 64
  • звернення громадян – 0
  • земельні питання - 11
  • адміністративні послуги соціального характеру (пільги, субсидії, допомоги) – 0 (у тому числі 0 через «Соціальну громаду»)

Всього за 10 місяців 2021 року Центром надання адміністративних послуг Степанівської селищної ради надано 25468 адміністративних послуг. Прийнято на оформлення 2459 паспортних документів (1060 закордонних паспортів та 1399 ID карток). Державними реєстраторами здійснено 4780 реєстраційних дій. До селищного бюджету надійшло 1 млн 667 тис 310 грн. 00 коп. плати за надання адміністративних послуг.