Про зміни у сфері земельного законодавства говорили під час виїзного консультування в територіальному підрозділі ЦНАП села Косівщина

Дата: 13.10.2021 09:24

Юристи Сумського місцевого центру з надання БВПД Юлія Іваненко та Олена Ярем поділилися напрацьованим досвідом щодо надання правової допомоги у вирішенні земельних питань, надали правові консультації. Питання, які цікавили громадян, стосувалися встановлення меж земельної ділянки, визнання права власності на земельну ділянку за набувальною давністю, зміни цільового призначення земельної ділянки, безоплатної приватизації земельної ділянки, порядку відновлення втрачених документів, що підтверджують право власності на землю.

Жителі Косівщини мали можливість долучитися до семінару щодо захисту прав землевласників та землекористувачів, який провели юристи правової допомоги. Комунікуючи з учасниками заходи, з’ясували проблемні питання, поетапно розібралися та відшукали способи  вирішення.

«Потреба людей у тлумаченні земельного законодавства зростає. Це пов’язано з законодавчими перетвореннями, тому попит на правову інформацію від фахівців системи БПД є актуальним. Зустрічаючись з мешканцями сільської місцевості, ми розуміємо, що часом елементарна консультація може врятувати та запобігти небажаними правовим наслідкам. Люди звертаються з питаннями оренди землі, приватизації земельних ділянок, спадкування земельного паю та рядом інших, а з чого починати та куди звертатися в першу чергу не знають. Тож, розповідаємо, підказуємо, вчимо захищати свої інтереси», - наголосила юристка Юлія Іваненко на зустрічі з предстаницями ЦНАПу.