Підсумки роботи відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Степанівської селищної ради» та його територіальних підрозділів за вересень 2021 року

Дата: 05.10.2021 13:21

За звітний період Центром надання адміністративних послуг Степанівської селищної ради надано 2674 адміністративні послуги.

Адміністраторами відділу ЦНАП (смт. Степанівка) надано 597 адміністративних послуг, зокрема:

• реєстрація місця проживання – 128
  • видача довідок – 139
  • звернення громадян – 18
  • земельні питання -117
  • витяги з ДЗК та інформдовідки - 76
  • адміністративні послуги соціального характеру (пільги, субсидії, допомоги) – 119 (у тому числі 101 через «Соціальну громаду»)

Адміністраторами та державним реєстратором сектору «Територіальний підрозділ» відділу ЦНАП (м.Суми) надано 1915 адміністративних послуг, зокрема:

• документи дозвільного характеру – 0
  • містобудування – 18
  • вклейка фото – 40
  • закордонні паспорти – 114
  • ID-картки – 154
  • земельні питання – 737 (у тому числі 231 онлайн)
  • реєстрація нерухомості – 702
  • реєстрація бізнесу - 150

Адміністраторами та спеціалістами віддалених робочих місць відділу ЦНАП (с.Косівщина, с.Підліснівка, с.Новосуханівка) надано 162 адміністративні послуги, зокрема:

• реєстрація місця проживання – 67
  • видача довідок – 87
  • звернення громадян – 0
  • земельні питання - 8
  • адміністративні послуги соціального характеру (пільги, субсидії, допомоги) – 0 (у тому числі 0 через «Соціальну громаду»)

Всього за 9 місяців 2021 року Центром надання адміністративних послуг Степанівської селищної ради надано 22712 адміністративних послуг. Прийнято на оформлення 2215 паспортних документів (964 закордонних паспортів та 1251 ID карток). Державними реєстраторами здійснено 4277 реєстраційних дій. До селищного бюджету надійшло 1 млн 485 тис 970 грн. 00 коп. плати за надання адміністративних послуг.