Вітання селищного голови Володимира ЛУКАША з нагоди Дня працівників освіти

Дата: 01.10.2021 09:10

Дорогі освітяни Степанівської громади!

Щиро вітаю Вас з професійним святом — Днем працівників освіти!

Професія вчителя в усі часи була і залишається поважною та надзвичайно важливою. Адже саме Ваша праця закладає підвалини особистості кожного з нас, вводить у неосяжний світ знань.

Ви сумлінно виконуєте свій професійний обов’язок, навчаєте підростаюче покоління пізнавати нове і пам’ятати про те, якого ми роду.

Висловлюю щиру вдячність за творчу, самовіддану працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність і безкорисливе добро, які повсякчас даруєте своїм вихованцям.

Щиро зичу Вам добра і любові, постійного творчого натхнення і невтомності, нових педагогічних перемог, невичерпної наснаги та великого терпіння, адже виховання та навчання ніколи не було легкою справою.

Нехай щедрою буде до Вас доля, обминають життєві негаразди, Ваші серця зігріває людська довіра та любов, а вихованці завжди втішають своїми успіхами та здобутками і надихають до нових звершень.

Низький Вам уклін, шановні освітяни, за вірність покликанню, життєву мудрість і витримку.

Володимир ЛУКАШ