Заходи з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку за участі КУ "Центр надання соціальних послуг"

Дата: 01.10.2021 15:55

В Комунальній установі «Центр надання соціальних послуг» Степанівської селищної ради Сумського району 01 жовтня 2021 року проведено ряд заходів з нагоди 1 жовтня - Міжнародного дня людей похилого віку. Соціальні робітники відділення соціальної допомоги вдома адресно привітали підопічних та вручили їм вітальні листівки та солодощі.

В Степанівській селищній бібліотеці організована виставка робіт творчих людей поважного віку, де розміщені художні експонати та вишивка.

В ході благодійної акції «Подаруй тепло», яка проводиться з метою покращення якості життя осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах, шляхом надання адресної благодійної допомоги у вигляді теплого одягу, постільної білизни надходять теплі речі, які відповідно до Положення будуть роздані потребуючим.

Директорка установи Наталія МІЩЕНКО відвідала осіб – колишніх мешканців Степанівської ТГ, які проживають у Сумському геріатричному пансіонаті для ветеранів війни та праці та вручила їм подарунки.