"День відкритих дверей" в центрі комплексної реабілітації

Дата: 16.09.2021 17:17

16 вересня 2021 року спеціалісти відділу соціального захисту населення Степанівської селищної ради разом з дітками та їх батьками, які виявили бажання, взяли участь у проведенні « Дня відкритих дверей » в Сумському обласному центрі комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю у селі Рибці Сумського району.

Учасники заходу ознайомилися з роботою відділення центру та відвідали майстер-класи: іпотерапія, гончарство, декорування пряників, малювання у техніці Ебру. Кожен охочий міг зробити фото з улюбленими персонажами та стати учасником у шоу мильних бульбашок.

Після веселого проведеного часу всіх гостей чекав смачний обід, а дітей ще й солодкі подарунки.

Дякуємо керівництву та колективу Сумського обласного центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю за чудову організацію, доброзичливу атмосферу та гарний настрій.