В Комунальній установі «Центр надання соціальних послуг» Степанівської селищної ради Сумського району відбулася нарада

Дата: 16.09.2021 17:01

15 вересня 2021 року в с. Косівщина, в приміщенні КУ «Центр надання соціальних послуг» Степанівської селищної ради відбулася робоча нарада за участю соціальних робітників. На нараді директорка комунальної установи Наталія  МІЩЕНКО довела до відома присутніх про зміни в законодавстві, що стосуються надання соціальних послуг, а саме про зміни до Державного стандарту догляду вдома.

Проведена роз’яснювальна робота щодо запобігання шахрайства серед осіб похилого віку та з інвалідністю, роздані інформаційні матеріали.

В зв’язку з підготовкою до осінньо-зимового періоду та початком опалювального сезону директорка установи доручила соціальним робітникам провести позачерговий інструктаж з правил пожежної безпеки серед підопічних. Також проведена профілактична бесіда щодо шкоди від спалювання бур’янів, опалого листя, сміття.

Завідувач відділення соціальної допомоги вдома Лариса ТКАЧЕНКО  повідомила про діяльність пункту прокату технічних та інших засобів реабілітації та про умови їх отримання. Також зауважила, що всі особи, які перебувають на обліку у відділенні соціальної допомоги вдома, забезпечені твердим паливом, оформлені субсидії на житлово-комунальні послуги.