УЧАСТЬ У НАРАДІ СЛУЖБ У СПРАВАХ ДІТЕЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД СУМСЬКОГО РАЙОНУ

Дата: 10.09.2021 14:14

На цьому тижні служба у справах дітей Степанівської селищної ради взяла участь у нараді служб у справах дітей територіальних громад Сумського району. Захід проводився з метою надання методичної допомоги, організації роботи щодо захисту прав та інтересів дітей, обміну досвіду між громадами.  Участь брали 14 територіальних громад, у яких створені служби у справах дітей під головуванням заступника голови Сумської районної державної адміністрації Оксани СКЛЯР та начальника служби у справах дітей Сумської районної державної адміністрації Юлії БУДКО.

У ході наради розглянуто ряд питань, пов’язаних з організацією роботи щодо обліку дітей, залишених без батьківського піклування, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, з особливостями роботи в Єдиній інформаційно-аналітичній системі «Діти».