Підсумки роботи відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Степанівської селищної ради» та його територіальних підрозділів за серпень 2021 року

Дата: 07.09.2021 09:49

За звітний період Центром надання адміністративних послуг Степанівської селищної ради надано 2869 адміністративних послуг.

Адміністраторами відділу ЦНАП (смт. Степанівка) надано 909 адміністративних послуг, зокрема:

• реєстрація місця проживання – 144

• видача довідок – 490

• звернення громадян – 18

• земельні питання -139

• витяги з ДЗК та інформдовідки - 36

• адміністративні послуги соціального характеру (пільги, субсидії, допомоги) – 82 (у тому числі 76 через «Соціальну громаду»)

Адміністраторами та державним реєстратором сектору «Територіальний підрозділ» відділу ЦНАП (м.Суми) надано 1509 адміністративних послуг, зокрема:

• документи дозвільного характеру  1

• містобудування22

• вклейка фото39

• закордонні паспорти130

• ID-картки164

• земельні питання610 (у тому числі 116 онлайн)

• реєстрація нерухомості 445

• реєстрація бізнесу - 98

Адміністраторами та спеціалістами віддалених робочих місць відділу ЦНАП (с.Косівщина, с.Підліснівка, с.Новосуханівка) надано 451 адміністративну послугу, зокрема:

• реєстрація місця проживання – 65

• видача довідок – 372

• звернення громадян – 2

• земельні питання - 4

• адміністративні послуги соціального характеру (пільги, субсидії, допомоги) – 28 (у тому числі 7 через «Соціальну громаду»)

Всього за 8 місяців 2021 року Центром надання адміністративних послуг Степанівської селищної ради надано 20038 адміністративних послуг. Прийнято на оформлення 1947 паспортних документів (850 закордонних паспортів та 1097 ID карток). Державними реєстраторами здійснено 3425 реєстраційних дій. До селищного бюджету надійшло 1 млн 249 тис 382 грн. 09 коп. плати за надання адміністративних послуг.