У Степанівській громаді активно триває вакцинація жителів від COVID-19

Дата: 28.08.2021 14:43

Вакцинація – це єдиний ефективний спосіб подолати пандемії COVID-19. Стратегічна мета, яку ставить Міністерство охорони здоров’я – сформувати в українців колективний імунітет до смертельно небезпечної хвороби. А з цією метою потрібно, аби щонайменше 70% дорослого населення імунізувалися.

У Степанівській громаді активно триває вакцинація жителів громади від COVID-19. Щеплення здійснюється медичними працівниками, які пройшли спеціальне навчання, у двох пунктах щеплень в КНП Степанівської селищної ради «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини смт Степанівка» та «Амбулаторія загальної практики –сімейної медицини с. Косівщина».

Так, з початку вакцинації станом на 26.08.2021 у медичних закладах селищної ради вакциновано 839 осіб, з них:

Вакцина

Проведено щеплень, осіб всього

У т.ч.

1 дозою

2 дозою

Pfizer

264

189

75

AstraZeneca

20

CoronaVac

555

287

268

Moderna

РАЗОМ

839

496

343

З кожним днем кількість бажаючих вакцинуватися зростає як серед населення громади, так і серед медичних працівників, педагогів, працівників селищної ради. Уже вакцинувалися більшість працівників Степанівської селищної ради та її старостинських округів, закладів освіти, культури, охорони здоров’я, підприємств та організацій громади.

Наразі всі повнолітні особи можуть отримати щеплення. КНП Степанівської селищної ради «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини смт Степанівка» закликає жителів громади активніше долучатися до вакцинації та запрошує усіх бажаючих записатися за телефонами:

(0542) 778-555 – смт Степанівка;

(0542) 698-241 – с. Косівщина.

Після щеплення ви отримаєте свідоцтво міжнародного зразка.

Всі вакцини безпечні та схвалені ВООЗ.

Також закликаємо всіх жителів та гостей громади на необхідність безумовного дотримання всіх карантинних обмежень. Не нехтуйте правилами особистої гігієни, дотримуйтесь соціальної дистанції. При наявності перших симптомів, які асоціюються з COVID-19, негайно звертайтеся до лікарів.

Подбайте про своє здоров'я та здоров'я рідних!!!