Привітання селищного голови з Днем Прапора та Днем 30-ї річниці Незалежності України

Дата: 20.08.2021 13:43

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ СТЕПАНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!!!

Вітаю Вас з наступаючими національними святами українського народу – З Днем Прапора та Днем 30-ї річниці Незалежності України!

Ці визначні дати навіки увійшли в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до духовної свободи, економічного зростання та культурного піднесення.

Україна – це безкраї степи та мальовничі гори, мамині колискові та калина в саду, тополя в маковому полі та родючі чорноземи. А ще Україна – це древній Київ, мудрі літописці, дзвін козацьких шабель, свист гайдамаків, стогін кріпака на панському дворі, заграви революцій, довгоочікувана незалежність.

З тих пір, як була проголошена незалежність, наша країна пройшла кілька етапів духовного оновлення, відтворюючи патріотизм, традиції духовність нашого народу. Хотілося б, щоб з кожним роком це свято додавало всім нам наснаги і впевненості в нашому майбутньому.

Бажаю миру і злагоди у ваших родинах, міцного здоров’я, щастя і благополуччя бадьорості духу, успіхів у всіх починаннях!

З повагою

Селищний голова                                                     Володимир ЛУКАШ