До уваги підприємців! Оголошено конкурс пропозицій, спрямований на організації підтримки бізнесу

Дата: 20.08.2021 11:48

Повідомляємо, що проект «EU4Business: З’єднання компаній» (EU4BCC) оголосив конкурс пропозицій, спрямований на організації підтримки бізнесу.

Метою конкурсу є сприяння комерційній співпраці і розвитку передачі ноу-хау серед МСП та організацій з підтримки бізнесу, розташованих в європейських країнах і країнах Східного партнерства (Молдова, Україна, Білорусь, Азербайджан, Вірменія, Грузія).

Заявки подаються за наступними секторами: виноробство, туризм, текстиль, креативні індустрії та буде реалізовуватися за допомогою навчальних візитів та заходів В2В.

Бюджет проекту складає 1680000 євро, тому сума кожного гранту не перевищуватиме 60000 євро.

Вимоги до заявників: неприбуткові організації, що мають річний обіг від 50000 євро.

Кінцевий термін подання заявок: 30 серпня 2021 року.

Більш детальна інформація про конкурс за посиланням: https://connectingcompanies.eu/index.php/calls/