24 серпня відбудеться Спільний Марш Захисників України та родин загиблих Захисників України

Дата: 17.08.2021 16:55

З нагоди відзначення 30-ї річниці Незалежності України 24.08.2021 у м. Суми планується проведення спільного Маршу Захисників України та родин загиблих Захисників України, ініційованого громадськими організаціями, які опікуються проблемами учасників бойових дій та родин загиблих воїнів під час російської агресії.

Запрошуються учасники бойових дій та родини загиблих учасників бойових дій для участі у зазначеному заході.

Формування колони планується о 10-00 годині, за адресою: м. Суми, площа Незалежності, 2. Колона рушить до Алеї Слави для покладання квітів загиблим воїнам.