Підписано Меморандум про співробітництво з Фондом соціального страхування

Дата: 11.08.2021 11:39

11 серпня 2021 року відбулася зустріч Степанівського селищного голови Володимира Лукаша з виконуючим обов’язки начальника Сумського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Сумській області Михайлом Савченком.

В ході зустрічі обговорювалися питання щодо організації надання інформаційних послуг у відділі «ЦНАП» Степанівської селищної ради в рамках реалізації державної політики з питань загальнообов’язкового державного соціального страхування населення. Досягнуті домовленості щодо спільної діяльності для належної організації надання адміністративних послуг, у тому числі, шляхом здійснення прийому громадян спеціалістами Фонду.

За результатами зустрічі підписаний Меморандум про співробітництво у сфері надання адміністративних послуг.

Громадяни матимуть можливість отримати кваліфіковані консультації з питань:

• матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності

• виплати потерпілим від нещасного випадку на виробництві

• відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів, а також медична реабілітація потерпілих від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання.

Телефони для довідок: (0542) 671-125, 671-126