Підсумки роботи відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Степанівської селищної ради» та його територіальних підрозділів за липень 2021 року

Дата: 09.08.2021 09:58

За звітний період Центром надання адміністративних послуг Степанівської селищної ради надано 2714 адміністративних послуг.

Адміністраторами відділу ЦНАП (смт. Степанівка) надано 597 адміністративних послуг, зокрема:

• реєстрація місця проживання – 122

• видача довідок – 190

• звернення громадян – 44

• земельні питання -173

• витяги з ДЗК та інформдовідки - 10

• адміністративні послуги соціального характеру (пільги, субсидії, допомоги) – 58 (у тому числі 39 через «Соціальну громаду»)

Адміністраторами та державним реєстратором сектору «Територіальний підрозділ» відділу ЦНАП (м.Суми) надано 1874 адміністративні послуги, зокрема:

• документи дозвільного характеру  1

• містобудування31

• вклейка фото37

• закордонні паспорти182

• ID-картки221

• земельні питання615 (у тому числі 58 онлайн)

• реєстрація нерухомості 717

• реєстрація бізнесу - 70

Адміністраторами та спеціалістами віддалених робочих місць відділу ЦНАП (с.Косівщина, с.Підліснівка, с.Новосуханівка) надано 243 адміністративні послуги, зокрема:

• реєстрація місця проживання – 92

• видача довідок – 99

• звернення громадян – 5

• земельні питання - 19

• адміністративні послуги соціального характеру (пільги, субсидії, допомоги) – 28 (у тому числі 27 через «Соціальну громаду»)

Всього за 7 місяців 2021 року Центром надання адміністративних послуг Степанівської селищної ради надано 17169 адміністративних послуг. Прийнято на оформлення 1653 паспортних документів (720 закордонних паспортів та 933 ID картки). Державними реєстраторами здійснено 2882 реєстраційні дії.