Добре налагоджена співпраця є дієвим інструментом для посилення правової спроможності громади.

Дата: 09.08.2021 09:55

Надійність та тісна співпраця Сумського місцевого центру з надання БВПД та центру надання адміністративних послуг Степанівської селищної ради триває. Під час чергової робочої зустрічі юристи Місцевого центру спільно з працівниками ЦНАПу обговорили правові потреби жителів селища, дотичні питання, які потребують правничої допомоги ззовні, посилення інформаційної кампанії  з метою підвищення правової культури громадян.

В рамках укладеного Меморандуму обмінялися міркуваннями щодо подальших кроків співпраці та надання правової допомоги жителям Степанівської громади, проінформували про результати роботи  консультативного пункту БПД, який діє на базі територіально підрозділу Степанівської громади. Фахівчиня Юлія Іваненко відмітила: «Кожен житель громади незалежно від його статків та роду діяльності може звернутися до юристів правової допомоги з будь-якого юридичного питання. А наша роль в цьому допомогти людині вирішити питання в правовому руслі».

Для мешканців громади юристи провели консультативний прийом. Клієнти, які звернулися до фахівців Місцевого центру , отримали роз’яснення з питань безоплатного отримання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, оформлення спадщини, нововведень в законодавстві, в тому числі і з питань земельної реформи, а також доступу до безоплатної правової допомоги.