Роботи з благоустрою

Дата: 06.08.2021 15:24

У рамках виконання Програми благоустрою населених пунктів Степанівською селищною радою продовжуються роботи з впорядкування територій громади.

Зокрема, за кошти місцевого бюджету придбано 23 елемента обладнання для дитячих ігрових майданчиків що розташовані в смт Степанівка, с. Підліснівка,  с. Миловидівка, с. Новомихайлівка с. Новосуханівка, с. Червоний Кут. Від сьогодні йде їх встановлення та облаштування. Дякуємо мешканцям громади, депутатам селищної ради за допомогу у їх встановленні. Роботи з облаштування дитячих майданчиків продовжуються.

Крім того, було проведено робочу зустріч за участю керівництва та представників селищної ради, депутатського корпусу в с.Малі Вільми, де було визначено місце для встановлення дитячого майданчика та ділянки дороги, що потребують підсипки. Робітниками з благоустрою здійснено косіння зелених насаджень по території села, зокрема, біля кладовища, узбіччя дороги та зупинки громадського транспорту.

Також, здійснені заходи з ямкового ремонту дороги Суми – Солідарне (район вулиці Садова) та спилювання аварійних дерев в  смт Степанівка.