До уваги землевласників та землекористувачів !!!

Дата: 05.08.2021 08:35

У зв’язку з настанням періоду проведення робіт по збиранню сільськогосподарських культур і з метою запобігання пожеж, Сумський регіональний центр обслуговування мережі Приватного акціонерного товариства «Національна енергетична компанія «Укренерго» просить Вас дотримуватися «Правил пожежної безпеки в Україні», затверджених Наказом Міністерства внутрішніх справ України 30.12.2014 № 1417.

Відповідно у період збирання сільськогосподарських культур забороняється спалювання стерні, післяжнивних залишків та розведення багать на полях. Дуже часто спалювання відбувається під проводами повітряних ліній електропередач напругою 110-750 кВ, що призводить до їх аварійних вимкнень. При цьому порушується надійна робота об’єктів енергетики як окремих міст та селищ, так і області та Північного регіону України в цілому.