Відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 30.07.2021 14:40

29 липня 2021 року під головуванням селищного голови Володимира Лукаша відбулося засідання виконавчого комітету Степанівської селищної ради, на якому розглянуто 64 питання порядку денного.

На засіданні підведено підсумки виконання бюджету селищної територіальної громади та галузевих програм за перше півріччя  2021 року.

Начальник управління фінансів та економічного розвитку селищної ради Сергій Кривець доповів, що фактично за перше півріччя 2021 року надійшло доходів на загальну суму 71 321 903,91 грн., у тому числі доходи загального фонду 61 086 011,00 грн., з них: власні надходження – 42 789 050,00 грн., офіційні трансферти – 18 296 961,00 грн. До спеціального фонду надійшло доходів на суму  -10 235 892,91 грн., з них офіційні трансферти – 1 500 000,00 грн. Сума перевиконання доходів загального фонду без урахування трансфертів склала 2 882 810,00 грн., або 107,22 %.

У ході засідання розглянуто стан виконання місцевих програм, які будуть надані на затвердження чергової сесії Степанівської селищної ради. Зокрема, щодо соціально-економічного розвитку,  соціального захисту населення, забезпечення окремих категорій громадян пільговим проїздом, розвитку освіти, культури, фізичної культури та спорту, благоустрою територій населених пунктів, фінансової підтримки та розвитку КНП Степанівської селищної ради «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини смт. Степанівка», забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий та нецукровий діабет жителів селищної ради, допомоги дітям з рідкісними (орфанними) хворобами тощо. Заслухано звіт про роботу із зверненнями громадян.

Також на засіданні обговорили 12 питань щодо забезпечення майнових прав та законних інтересів малолітніх та неповнолітніх дітей, що були раніше погоджені Радою опіки та піклування селищної ради і Комісією з питань захисту прав дитини.

Крім того на засіданні прийнято рішення про коригування проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт покрівлі Степанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вул. Центральна 70, смт. Степанівка Сумського району Сумської області»; розглянуто питання щодо  проведення поточних ремонтів 1-х класів Степанівської селищної ради; відкриття додаткової групи в закладі дошкільної освіти (ясла-садок) «Орлятко» та введення нових штатних одиниць.

Під час засідання обговорили питання щодо переведення садових будинків у житлові та присвоєння поштових адрес об’єктам будівництва.

За підсумками розгляду питань порядку денного були прийняті відповідні рішення.