До уваги членів виконкому!

Дата: 27.07.2021 10:56

29 липня 2021 року о 14.00 в приміщенні Степанівської селищної ради за адресою вул. Центральна, 5  відбудеться засідання виконавчого комітету Степанівської селищної ради.

На розгляд винесені наступні питання:

1. Про  виконання бюджету селищної територіальної громади за перше півріччя 2021 року.

2. Про стан виконання «Програми соціально-економічного розвитку території  Степанівської селищної ради Сумського району на 2021 рік»  за перше півріччя 2021 року.

3. Про стан виконання «Програми фінансової підтримки та розвитку комунального некомерційного підприємства Степанівської селищної ради «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини смт. Степанівка»  Сумського району Сумської області на 2021 роки» за перше півріччя 2021 року.

4. Про стан виконання Програми «Забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий та нецукровий діабет жителів Степанівської селищної ради на 2021 рік» за перше півріччя 2021 року.

5. Про стан виконання  Програми благоустрою територій населених пунктів селищної ради на 2021 рік за перше півріччя 2021 року.

6. Про виконання Програми розвитку освіти Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області на 2018-2021 роки за перше півріччя  2021 року.

7. Про виконання Програми  підтримки й розвитку культури та мистецтва Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області на 2021 рік за перше півріччя 2021 року.

8. Про виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2021 рік  за перше півріччя 2021 року.

9. Про виконання Програми «Обдарована молодь» на 2018-2021 роки за перше півріччя 2021 року.

10. Про  виконання Програми  соціального захисту населення  Степанівської селищної ради  за перше півріччя 2021 року.

11. Про виконання Програми  надання   допомоги дітям  з рідкісними  (орфанними ) хворобами, які проживають на території  Степанівської об’єднаної територіальної громади за перше півріччя  2021  року.

12. Про виконання  Програми  надання допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які проживають на території  Степанівської об’єднаної територіальної громади та отримують програмний гемодіаліз,  за  перше півріччя 2021  року.

13. Про виконання «Програми забезпечення окремих категорій громадян Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області на 2021 рік пільговим проїздом» за  перше півріччя  2021 року.

14. Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

15. Про затвердження висновку органу опіки та піклування виконавчого комітету Степанівської селищної ради про доцільність призначення опікуном.

16. Про призначення опікуна.

17. Про надання дозволу на укладання майнових угод за участю малолітньої дитини.

18. Про надання дозволу на укладання договору дарування (прийняття в дар) нерухомого майна на ім’я малолітньої дитини.

19. Про надання неповнолітній дитині дозволу на розробку (виготовлення) проекту землеустрою.

20. Про надання дозволу на реєстрацію місця проживання дітей без згоди батька.

21. Про надання дозволу на укладання договору оренди земельних ділянок від імені малолітньої дитини.

22. Про надання неповнолітній дитині дозволу на укладання договору дарування (прийняття в дар) нерухомого майна.

23. Про затвердження висновку служби у справах дітей про підтвердження місця проживання дитини для її тимчасового виїзду за межі України.

24. Про внесення змін до рішення виконкому від 28.05.2019 р. № 34 «Про комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Степанівської селищної ради».

25. Про підсумки роботи із зверненнями громадян за перше півріччя  2021 року.

Інші питання.