До уваги всіх замовників будівництва, що проводять будівельні або ремонтні роботи на об'єктах інфраструктури на території Степанівської селищної ради .

Дата: 27.07.2021 08:54

При  початку проведення ремонтних та будівельних робіт на об′єктах інфраструктури  обов′язкове виготовлення та розміщення інформаційних стендів, біл-бордів та логотипів. Вимоги щодо параметрів та текстової частини стендів визначені п.12 Постанови КМУ від 13.04.2011 року №466 « Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт»:

п 12. Інформація про документ, що дає право на виконання підготовчих та будівельних робіт (реєстраційний номер, дата видачі, найменування органу державного архітектурно-будівельного контролю, який здійснив дії щодо внесення даних до реєстру і здійснює контроль за будівництвом об’єкта), відомості про найменування, клас наслідків (відповідальності) об’єкта, здійснення оцінки впливу на довкілля для об’єктів, що підлягають оцінці впливу на довкілля відповідно до Закону України “Про оцінку впливу на довкілля”, зображення об’єкта та його основні техніко-економічні показники, замовника, проектувальника, підрядників, осіб, відповідальних за здійснення авторського і технічного нагляду, відповідальних виконавців робіт з урахуванням внесених змін розміщуються на стенді завдовжки не менше ніж 1,5 метра і завширшки не менше ніж 1 метр, що встановлюється на будівельному майданчику в доступному для огляду місці (за винятком індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них).