Відбулося засідання комісії з використання субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання

Дата: 19.07.2021 08:21

16 липня 2021 року під головуванням селищного голови Володимира Лукаша відбулося засідання комісії з використання субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа Степанівської селищної ради.

На засіданні розглянули питання щодо облік громадян (дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа); розраховано обсяг потреби в коштах, необхідних для придбання житла для осіб віком 16-23 роки та 23-35 років, які перебувають на квартирному обліку Степанівської селищної ради та користуються правом позачергового одержання жилих приміщень

Також у ході засідання визначено напрямом субвенції державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа – виплата грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для дітей з метою придбання житла.

Рішення вищезазначеної комісії направлено на затвердження виконавчого комітету Степанівської селищної ради.