Запрошуємо до співпраці жителів Степанівської громади.

Дата: 15.07.2021 16:26

ГС «ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» (НАІУ) запрошує на другий дводенний СЕМІНАР «Інвалідність, гендерні аспекти та розвиток громад»,  19-20 липня 2021 року.

Онлайн захід на платформі ZOOM проводиться в рамках проєкту  «Права жінок з інвалідністю в умовах децентралізації», який реалізує НАІУ в рамках проєкту ООН Жінки «Просування гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок в реформі децентралізації в Україні» за підтримки Уряду Канади.

До участі запрошуються представниці  жіночих, феміністичних організацій, організацій осіб/ жінок з інвалідністю пілотних  регіонів проєкту (Волинської, Сумської, Харківської та Чернівецької областей).

Мета тренінгуструктурувати знання учасниць семінару щодо питань інвалідності та гендерної політики, синергії Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю з іншими міжнародними документами з захисту прав жінок; отримати практичні навички аналізу політики через лінзу інвалідності; використання загальноприйнятих інклюзивних практик в сфері захист прав жінок з інвалідністю.

У разі зацікавленості ви можете приєднатись до онлайн заходу за посиланнями наведеними далі по тексту.

(прохання надіслати попередню згоду щодо участі у заході (ПІБ, організація) на електронну адресу з якої надійшло це повідомлення).

Дати,  час проведення семінару та посилання для входу на захід:

19 липня:   з 14:00 до 17:00

20 липня:   з 9:30 до 12:30

Зверніть увагу, що участь у заході передбачає реєстрацію на платформі ZOOM безпосередньо перед входом на захід. Прохання врахувати час для проходження реєстрації при переході за посиланнями.

(Організатори почнуть приєднувати учасників за 15 хвилин до початку заходу).

Контактна особа НАІУ:  Олена Поліщук, менеджерка проєктів;

тел. 067-133-99-53 (Вайбер); olena.polishchuk@ukr.net