Шановні мешканці Степанівської територіальної громади

Дата: 14.07.2021 11:17

20 серпня з нагоди Дня Державного прапора України та 30 річниці Незалежності України в с. Підопригори (Лебединська міська рада) відбудеться фестиваль під відкритим небом.

Усі охочі можуть долучитися до святкових заходів.

На учасників чекають виступи артистів Сумщини і популярних українських виконавців та колективів. Також планується виступ студії «Квартал-95». Буде проведено «Гастрофест», представлені туристичні маршрути, розваги для дорослих та дітей. Гості фестивалю зможуть побачити та придбати ексклюзивні вироби майстрів краю, скуштувати смачні страви, взяти участь у різноманітних конкурсах і козацьких розвагах.

Родзинкою щорічного святкування Дня Незалежності України у Підопригорах є виконання всіма глядачами та учасниками заходу державного Гімну України, де в одноголоссі зливається майже сто тисяч голосів.

Початок заходу о 15:00.

Вхід, як завжди, вільний.