Про скликання позачергової 9 сесії 8 скликання

Дата: 13.07.2021 10:51

Скликати позачергову 9 сесію 8 скликання 15.07.2021року о 14 годині в залі засідань Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області (вул. Центральна, 5, смт Степанівка).

На розгляд  позачергової 9 сесії восьмого скликання Степанівської селищної Сумського району Сумської області ради винести такі питання:

1.Про внесення змін до рішення 1 сесії 8 скликання Степанівської селищної ради від 01.12.2020 року "Про умови оплати праці селищного голови" ;

2.Про внесення змін до рішення першої сесії 8 скликання І пленарного засідання від 01.12.2020 року "Про затвердження структури, загальної чисельності апарату та виконавчих органів Степанівської селищної ради" ;

3.Про внесення змін та доповнень до рішення "Про постійні комісії Степанівської селищної ради".

Розпорядження селищного голови від 13.07.2021 № 189 "Про скликання засідання позачергової 9 сесії восьмого скликання"