Виконання заходів з благоустрою за I півріччя 2021 року

Дата: 12.07.2021 17:39

Протягом І півріччя 2021 року здійснювалися заходи на виконання Програми благоустрою територій населених пунктів Степанівської селищної ради на 2021 рік. Зокрема:

• Проведено посипання доріг соляною сумішшю на гранітному відсіві.
  • Проведено чистка снігу по населених пунктах територіальної громади.
  • Проведено підгортання несанкціонованого сміттєзвалища на території с.Підліснівка
  • Проведено вирубку самосійних та порослих дерев на узбіччі доріг та  кладовищі с.Степне, с.Надточієве, с.Косівщина
  • Проведено скошування бур′янів вздовж узбічь доріг, парків, зупинок та по території населених пунктів.
  • Проведено благоустрій 19 кладовищ: завезено 61.5 куб.м піску та проведено скошування бур′янів.
  • Проведено грейдування вуличних доріг по всіх населених пунктах територіальної громади
  • Проведено підсип  вуличних доріг щебнем в с.Підліснівка (вул.Зарічна, вул.Миру  - 48 куб.м), в с.Степне (вул.Степна - 32 куб.м).
  • Завезено гранітний відсів для алеї в парк Лесі Українки в с.Косівщина - 8 куб.м.
  • Завезено пісок на дитячі ігрові майданчики:  смт.Степанівка, с. Новосуханівка та населені пункти Косівщинського та Підліснівського старостинських округів - 35 куб.м
  • Встановлено дитячий майданчик по вул.Садова в с.Косівщина
  • Змонтовано вуличне освітлення в с.Степне, с.Олександрівка, с.Білоусівка: протянуто - 4,551 м Сіп та встановлено 54 прожектора.
  • Замінено на енергозберігаючі 57 ламп вуличного освітлення та 134 прожекторів (с.Косівщина, с.Новосуханівка, смт Степанівка, с.Головашівка).
  • Проведено озеленення території громади: висаджено зелених кущів – 100 шт., квітів – 2000 шт.
  • Проведено ремонт 12 шахтних колодязів (заміна кілець, надбудови, огорожі) в смт Степанівка, с.Кононенкове, с. Малі Вільми, с. Надточієве.
  • Проведено очищення та дезінфекцію 24 шахтних колодязів в смт Степанівка, с.Миловидівка, с.Новосуханівка, с. Косівщина, с.Кононенкове, с.Малі Вільми, с.Надточієве.
  • Рятувально-водолазною службою було очищено 300 кв.м. акваторії дна пляжів (водойми в с.Глиняне, смт Степанівка, с.Косівщина) від сторонніх предметів.

Заходи з благоустрою території продовжуються.