Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 12.07.2021 11:49

9 липня 2021 року під головуванням селищного голови Володимира Лукаша відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Степанівської селищної ради, на якому розглянуто нагальні питання життєдіяльності громади.

Зокрема, на засіданні обговорено питання створення комісії з питань використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа Степанівської селищної ради та затверджено Положення про неї.

Також створено комісію з проведення конкурсу по відбору банку для розміщення тимчасово вільних коштів бюджету Степанівської селищної територіальної громади на вкладних (депозитних) рахунках у 2021 році.

У ході засідання прийнято рішення про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування та надано дозволи громадян на видалення фізично застарілих та аварійних дерев.

За підсумками розгляду питань порядку денного були прийняті відповідні рішення.