Благоустрій громади триває

Дата: 08.07.2021 17:32

У рамках проведення заходів з благоустрою населених пунктів Степанівської селищної ради продовжуються роботи з впорядкування та наведення належного санітарного  стану  території громади, зокрема, здійснено монтаж вуличного освітлення в с.Степне на КТП 264 ( 670 м дроту СІП та 8 ліхтарів) та КТП 265 (600м дроту СІП та 7 ліхтарів) та розпочато монтажні роботи в с.Олександрівка. В с.Косівщина відбулась заміна ліхтарів вуличного освітлення  по вул.Молодіжній.

Було проведено косіння низькорослих зелених насаджень  та чагарників на вул.Степанівська, вул.Конотопська, вул.Гагаріна в смт Степанівка; території зупинок автомобільного транспорту та біля кладовищ. Також здійснено косіння території біля гідрологічної пам’ятки природи місцевого значення «Джерело  ім. Г.М. Юнака».

Виконано роботи з ліквідації стихійного сміттєзвалища на території громади,   було прибрано зламані гілки дерев внаслідок вітряної погоди з даху  ЗДО (ясла – садок) «Золота рибка» Степанівської селищної ради в с.Косівщина та очищено систему водовідведення закладу.