Підсумки роботи відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Степанівської селищної ради» та його територіальних підрозділів за червень 2021 року

Дата: 06.07.2021 10:52

За звітний період Центром надання адміністративних послуг Степанівської селищної ради надано 1856 адміністративних послуг.

Адміністраторами відділу ЦНАП (смт. Степанівка) надано 453 адміністративні послуги, зокрема:

• реєстрація місця проживання – 73

• видача довідок – 78

• звернення громадян – 28

• земельні питання -141

• витяги з ДЗК та інформдовідки - 78

• адміністративні послуги соціального характеру (пільги, субсидії, допомоги) – 55 (у тому числі 45 через «Соціальну громаду»)

Адміністраторами та державним реєстратором сектору «Територіальний підрозділ» відділу ЦНАП (м.Суми) надано 1237 адміністративних послуг, зокрема:

• документи дозвільного характеру  0

• містобудування21

• вклейка фото47

• закордонні паспорти159

• ID-картки139

• земельні питання464 (у тому числі 26 онлайн)

• реєстрація нерухомості367

• реєстрація бізнесу - 40

Адміністраторами та спеціалістами віддалених робочих місць відділу ЦНАП (с.Косівщина, с.Підліснівка, с.Новосуханівка) надано 166 адміністративних послуг, зокрема:

• реєстрація місця проживання – 57

• видача довідок – 54

• звернення громадян – 5

• земельні питання - 11

• адміністративні послуги соціального характеру (пільги, субсидії, допомоги) – 39 (у тому числі 27 через «Соціальну громаду»)

Всього за І півріччя 2021 року Центром надання адміністративних послуг Степанівської селищної ради надано 14455 адміністративних послуг. Прийнято на оформлення 1250 паспортних документів (538 закордонних паспортів та 712 ID картки). Державним реєстратором здійснено 2095 реєстраційних дій.