Увага!!! Вакансії

Дата: 05.07.2021 10:25

Степанівською селищною радою Сумського району Сумської області оголошується конкурс на заміщення вакантної посади:

головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та господарської діяльності апарату Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

Вимоги до кандидатів на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та господарської діяльності апарату Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області:

громадянство  України; вища освіта не нижче ступеня бакалавра в галузі знань «Управління та адміністрування»; без вимог до стажу роботи; знання чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування та інших нормативних актів за відповідним напрямком; вільне володіння державною мовою; володіння персональним комп’ютером в режимі користувача.

Документи, що  подаються на конкурс:

1. Заява про участь у конкурсі;

2. Особова картка ( форма П-2 ДС);

3.Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого

самоврядування за 2020 рік;

4. Копія паспорта;

5. Копія ідентифікаційного коду;

6.Копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

7. Копія документів про освіту;

8. Дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

9. Копія трудової книжки.

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за адресою: смт.Степанівка, вул.Центральна, 5.