Відбулася нарада з питань ремонту дороги

Дата: 02.07.2021 13:52

30 червня 2021 року Степанівським селищним головою В.Лукашем проведено нараду за участю  керівників підприємств, які ведуть свою господарчу діяльність на території Степанівської громади, а саме: ТОВ «Шляховик -97», ТОВ «Парадіз», ТОВ «РАЙЗ ПІВНІЧ», ТОВ «Агротермінал констракшн», ТОВ «Ханзе Агрі Україна», ТОВ «Суми-Будінвест», «Сіейті», ТОВ БК «Спецресурс»  щодо ремонту автомобільної дороги по вулиці Заводська в смт Степанівка.

У ході наради було обговорено питання про безоплатну передачу від «МПМК-35» в комунальну власність Степанівської територіальної громади зазначеної дороги, визначення вартості робіт та дольову участь кожного підприємства  в проведенні ремонту дороги.

За підсумками наради прийняті відповідні рішення та взято хід їх виконання на контроль.