Про скликання засідання чергової 8 сесії восьмого скликання

Дата: 29.06.2021 21:38

Скликати  чергове засідання 8 сесії восьмого скликання 14 липня  2021 року о 14-00 годині в приміщенні Степанівської селищної ради

На розгляд сесії винесено наступні питання:

1. Про  встановлення ставок та пільг зі сплати місцевих податків і зборів.

2. Про внесення змін до рішення першої сесії восьмого скликання Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області від 23.12.2020 року «Про бюджет Степанівської селищної  територіальної громади на 2021 рік» (18525000000).

3. Про розміщення в 2021 році тимчасово вільних коштів бюджету Степанівської селищної територіальної громади на вкладних (депозитних) рахунках в установах банків.

4. Про внесення змін до «Програми соціально-економічного розвитку території  Степанівської селищної ради Сумського району на 2021 рік».

5.  Про внесення змін до Програми «Забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий та нецукровий діабет жителів Степанівської селищної ради на 2021 рік».

6. Про внесення змін до рішення  1 сесії 8 скликання від 23.12.2020 року  « Про Програму благоустрою територій населених пунктів селищної ради на 2021 рік».

7. Про Правила благоустрою території населених пунктів Степанівської селищної ради.

8. Про затвердження Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення на території Степанівської селищної ради.

9. Про внесення змін до Програми розвитку освіти Степанівської селищної ради на 2018-2021 роки на 2021 рік.

10. Про внесення змін до Програми підтримки та розвитку культури й мистецтва Степанівської селищної ради  на 2021 рік.

11. Про створення інклюзивної групи для дітей дошкільного віку в Косівщинському закладі дошкільної освіти (ясла-садок) «Золота рибка» Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

12. Про надання згоди на безоплатне прийняття бібліотечного фонду зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумського району Сумської області, що перебуває на балансі відділу освіти, культури, туризму, охорони здоров’я, молоді та спорту Сумської районної державної адміністрації до комунальної власності Степанівської селищної територіальної громади в особі Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

13. Про внесення змін до штатного розпису Косівщинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Лесі Українки Степанівської селищної ради.

14. Про внесення змін до штатного розпису Новосуханівського ЗДО «Ластівка» Степанівської селищної ради.

15. Про безоплатне приймання-передачу майна.

Земельні питання

Інші.

Спільне засідання постійних комісій Степанівської  селищної ради провести 7 липня о 13-00.

Місце  проведення засідань постійних  комісій -  актовий зал в  приміщенні Степанівської селищної ради ( 2 поверх).

Розпоряження Селищного голови від 29.06.2021 року №160