Відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 29.06.2021 13:14

25 червня 2021 року під головуванням селищного голови Володимира Лукаша відбулося засідання виконавчого комітету Степанівської селищної ради, на якому розглянуто 31 питання порядку денного.

На засіданні розглянуто та затверджено заходи щодо підготовки закладів бюджетної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років та затверджено скориговану проєктно-кошторисну документацію «Нове будівництво ЗДО «Орлятко» по вул.Центральна, 44 смт. Степанівка Сумського району Сумської області».

Також на засіданні розглянуто 10 питань стосовно захисту прав і законних інтересів дітей, позбавлених батьківського піклування, що були раніше погоджені Радою опіки та піклування селищної ради.

У ході засідання затверджено Положення про місцеву автоматизовану систему централізованого оповіщення та прийнято рішення щодо створення інвентаризаційної комісії систем водопостачання та водовідведення на території населених пунктів Степанівської селищної ради.

Крім того на засіданні обговорили питання щодо переведення садових будинків у житлові, присвоєння поштових адрес об’єктам нерухомості та надано дозволи громадян на видалення фізично застарілих на аварійних дерев.

За підсумками розгляду питань порядку денного були прийняті відповідні рішення.