Вітання селищного голови Володимира ЛУКАША з нагоди Дня молоді

Дата: 25.06.2021 16:00

Шановні жителі Степанівської громади!

Щорічно в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею.

Молодість — світанок життя, коли ти сповнений енергії, мрій та рішучості. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.

Сьогодні наша країна потребує допомоги  талановитих, креативних юнаків та дівчат задля побудови мирного успішного та щасливого майбутнього рідного краю, своєї Батьківщини. Саме від Вашої активної громадянської позиції, завзяття залежить завтрашній день і перспективи розвитку. Адже Ваша невичерпна енергія, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі та виробництві, в науці, спорті, мистецтві, громадській та політичній діяльності.

З нагоди свята бажаю усім Вам міцного здоров′я, успіхів у навчанні і роботі, творчої енергії, незалежних думок та сил, втілення в життя всього того, чого прагне Ваш розум і душа.

Вірю у Ваше майбутнє і Вашу щасливу долю.

Володимир ЛУКАШ